Ha felkeltette valamelyik hirdetés az érdeklődésed, önéletrajzod és motivációs leveled a nettó bérigény megjelölésével a hr@webeditor.hu címre várjuk.

Marketing asszisztens (4 órás munkarendben)

Munkavégzés helye: Távmunka

Marketing Asszisztens pozíció betöltésére keresünk munkatársat csapatunkba! A pozíció részmunkaidős, heti 20 órás munkaidővel.

Feladatok:

  • Online és offline marketing kampányok, promóciók megvalósításában való aktív részvétel
  • Online felülettel kapcsolatos riportok, statisztikák összeállítása
  • Közösségi oldalak  (Facebook, Instagram) kezelése, posztok készítése, publikálása
  • Hirdetések kezelése
  • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése (mailchimp)
  • Saját weboldal frissítése, népszerűsítésének megtervezése
  • Weboldalak karbantartása, az információk és a grafikai elemek frissítése
  • Egyszerűbb kreatív anyagok grafikai szerkesztése
  • Marketing riportok készítése
  • Együttműködés partnerekkel
  • Marketing terület adminisztrációjának támogatása

Szakmai elvárások:

  • középfokú és/vagy szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év online marketing tapasztalat
  • Webes felületek (WordPress) felhasználói szintű ismerete
  • Mailchimp hírlevél küldő rendszer ismeret
  • Google Ads és Google Analitycs ismerete
  • Közösségi média ismeret
  • Az aktuális trendek ismerete és követése
  • Erős kommunikációs készség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Otthonról végezhető munka
  • Stabil vállalati háttér és piaci pozíció
  • Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok

WordPress Sitebuilder (4 órás munkarendben)

Webfejlesztő pozícióra keresünk azonnali kezdéssel profi szakembert, aki magabiztosan használja a WordPress, PHP, MySQL, HTML5 és CSS3 technológiákat. A legjobb jelölt szakmailag igényes, mindig követi az újdonságokat és nem jelent számára problémát a határidők betartása és a több párhuzamos projekt kezelése.

Feladatok:

  • Weboldalak felépítése grafikai tervből, fejlesztési specifikációból
  • A HTML és CSS nyelvek használata a weboldalak testreszabásához és a kívánt kinézet megteremtéséhez.
  • Az oldalak tartalmának karbantartása és frissítése a megrendelők igényei szerint.
  • A webhelyek optimalizálása a sebesség és a teljesítmény érdekében
  • A webhelyek biztonságának és adatvédelmének biztosítása a megfelelő biztonsági intézkedések és frissítések alkalmazásával.
  • A projektek határidőre történő befejezése és a megrendelőkkel való kommunikáció az igényeik és a változtatások tekintetében.
  • Az ügyféladatok kezelése és a projektadatok dokumentálása a megrendelők és a csapat tagjai számára.
  • Az ügyfelekkel való együttműködés a weboldalak karbantartása és frissítése során.

  • Magas szintű tudás a WordPress, PHP, MySQL, HTML5 és CSS3 technológiákban.
  • Képesség a valid, böngészőfüggetlen és reszponzív weboldalak tervezésére és kivitelezésére.
  • Tapasztalat a Git verziókövető rendszerrel.
  • Angol nyelvtudás szakirodalom olvasásához és kommunikációhoz.
  • Határozott és proaktív szemlélet, valamint képesség az önálló munkavégzésre és problémamegoldásra.
  • Képesség a határidők betartására és több párhuzamos projekt kezelésére.
  • Képesség a kommunikációra a csapat tagjaival és a különböző érdekcsoportokkal, valamint képesség a projektmenedzsmentre és a dokumentációra.

    Ezt az oldalt reCAPTCHA és a Google védi így a következő adatkezelés és ÁSZF vonatkozik rá.